Kurzy plávania v Bratislave, z ktorých si vyberie každý

Plávanie je pre nás v Swim4Fit alfou a omegou. Táto činnosť je perfektným spôsobom, ako utužiť svoje zdravie, posilniť imunitu, zrelaxovať psychiku a vo všeobecnosti dvihnúť kvalitu svojho života. Našou víziou je sprostredkovať jeho výhody každému, kto má záujem. Ponúkame vám rôzne kurzy plávania, zamerané na všetky vekové a výkonnostné kategórie.

Poďme si o našich tréningových programoch povedať čosi viac.

Skupinový kurz plávania pre začiatočníkov

Tento kurz plávania je ideálnym odrazovým mostíkom pre všetkých, ktorí s plávaním nemajú žiadne alebo iba minimálne skúsenosti. Ak máte strach z vody, neovládate žiadnu techniku, prípadne s plávaním iba začínate, ste na správnom mieste. Všetko podstatné sa naučíte pod odborným dozorom. Aká je správna technika dýchania, poloha tela vo vode a aj základy jednotlivých plaveckých štýlov. Vybrať si môžete frekvenciu jedenkrát alebo dvakrát do týždňa podľa toho, ako vám to vyhovuje a nakoľko intenzívne sa chcete učiť.

Po absolvovaní nášho kurzu plávania pre začiatočníkov budete ovládať základy všetkých plaveckých štýlov, budete vedieť ako správne dýchať, koordinovať horné a dolné končatiny a ako prekonávať odpor vody čo najefektívnejšie. Ináč povedané, budete vedieť dobre plávať.

Skupinový kurz plávania pre pokročilých

Patríte už medzi ostrieľanejších plavcov? Viete preplávať súvisle 100 metrov a nebojíte sa hlbokej vody? Tak potom je tento kurz tou správnou výzvou pre vás. Pod vedením certifikovaných trénerov dokážete svoje plavecké schopnosti posunúť ešte na vyššiu úroveň. Osvojíte si pokročilé plavecké techniky, ktoré vám umožnia zdokonaliť sa v jednotlivých plaveckých štýloch. 

Tieto skupinové kurzy sú vhodné pre tých, ktorí chcú trénovať intenzívnejšie a potenciálne sa pripravovať aj na súťaženie. Opäť si môžete vybrať frekvenciu jeden, alebo dvakrát týždenne.

Individuálne kurzy plávania

Tieto kurzy sú v podstate súkromnými hodinami plávania, počas ktorých sa tréner venuje výlučne vám. A nezáleží pritom, v akej ste výkonnostnej či vekovej kategórii. Tieto individuálne kurzy plávania v Bratislave sú totiž vhodné ako pre úplných začiatočníkov, ktorí potrebujú na osvojenie základov viac času, tak aj pre pokročilejších, ktorí chcú mať vlastný tréningový plán. Súkromné hodiny plávania sú perfektným spôsobom, ako vyťažiť čo najviac z individuálneho prístupu a efektívne sa zdokonaľovať.

Veľkou devízou individuálnych kurzov plávania je schopnosť vybrať si termín podľa dohody.

Nie ste si istí, ktorý kurz plávania je vhodný pre vás? Ozvite sa nám a spoločne nájdeme to najlepšie riešenie, aby sme vaše plavecké schopnosti posunuli na vyššiu úroveň.

Menu